SystemSoft B2B Kur
Sistem Yazılım B2B Kurulum
Kurulum Dosyalar Hakkında İletişim

BİZ KİMİZ ?

Sistem Yazılım sadece otomotiv sektörüne özel çözümler üreten 2012 yılında kurulmuş olan konusunda uzman bir yazılım firmasıdır.
Türkiye’de otomotiv yedek parça piyasasında hizmet vermiş ve vermekte olan yedek parça firmalarının büyük çoğunluğunda Sistem Yazılım ürünleri kullanılmaktadır.
Otomotiv yedek parça yazılımı konusunda 20 yıllık bilgi birikimini elinde bulunduran Sistem Yazılım, bugüne dek çalıştığı otomotiv yedek parça firmaları ve bu firmaların ürünlerini satan 20.000’i aşkın otomotiv yedek parça satıcılarına destek ve hizmet vermiş olup halende vermeye devam etmektedir.
Sistem Yazılımın özel üretmiş olduğu B2B, Depo Otomasyonu, Sanal Pos, E-ticaret, İhracat , Kampanya yönetimi, Katalog oluşturma ürünlerinin yanında server kurulum ve bakım hizmetleri, iş zekası çözümleri ve süreç yönetimleri, yazılım geliştirme, proje yönetimi ve danışmanlık gibi hizmetleri de uzman ekibi ile müşterilerine sunmaktadır.
Otomotiv yedek parça piyasası ile aynı dilden konuşabilmek , gerekleri ve ihtiyaçlarını çok çabuk kavrayabilmek , bu sektörde vermiş olduğumuz emeklerin bir ödülüdür. Sistem Yazılım olarak sektörün lider firmaları ile çalışıyor olmamız, otomotiv yedek parça alanındaki yazılım çözümlerinde ne kadar başarılı olduğumuzun bir göstergesidir. Sistem Yazılım sizlerden aldığı güçle sizlere, doğru yolda kılavuzluk etmeye devam edecektir.


ÜRÜNLERİMİZ & HİZMETLERİMİZ

Yalnızca otomotiv sektöründe bulunan firmaların ihtiyaçları doğrultusunda B2B, E-ticaret, Sanal Pos, Depo Yönetimi, İhracat, Katalog ve Entegrasyon projeleri dışında server kurulum ve bakım hizmetleri, veritabanı işlemleri, iş zekası çözümleri ve süreç yönetimleri, yazılım geliştirme, proje yönetimi ve danışmanlık süreçlerini de kapsayacak hizmetler sunmaktayız.

B2B

Türkiye’de 2012 yılından beri, sayısız yedek parça firması, onbinlerce yedek parça satıcısına hizmet vermekte olan Sistem Yazılımın klasiği..
B2B hakkında daha fazla bilgi için SystemSoft web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

B2C (E-TİCARET)

İnternet satışlarının çığ gibi büyüdüğü ve otomotiv sektörünün de online pazara açıldığı bu dönemde işini e-ticarete taşımak ve bu pazarda büyümek isteyen müşterilerimiz için ticareti daha kazançlı hale getiriyoruz.
B2C hakkında daha fazla bilgi için SystemSoft web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

WMS (DEPO YÖNETİMİ)

Depo yönetim sistemi B2B programına entegre bir şekilde çalışarak tüm süreçlerin birbirine bağlı, sorunsuz ve akıcı halde kullanılabileceği gibi, B2B den bağımsız olarak firmada kullanılan ERP sistemi ile de tam entegre çalışabilmektedir.
WMS hakkında daha fazla bilgi için SystemSoft web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.